• REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• Zapisy dzieci do klasy pierwszej

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Zapisy dzieci do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej  w  Gostkowie
            od 27 lutego 2023 r. do 24 marca 2023 r.

W celu zapisania dziecka do szkoły należy pobrać ze strony szkoły (zakładka: Uczniowie i rodzice - Dla rodziców - Rekrutacja ), bądź z  sekretariatu szkoły właściwy druk:

kartę zgłoszenia dla osoby mieszkającej w obwodzie szkoły;

formularz rekrutacyjny dla  osoby zamieszkującej poza obwodem szkoły.

3.04.2023 r. zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 4.04.2023 r. do 19.04.2023r. rodzice, bądź prawni opiekunowie kandydata potwierdzają wolę przyjęcia do klasy pierwszej. Podanie do publicznej wiadomości ostatecznej listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Gostkowie na rok szkolny 2023/24 nastąpi 24.04.2023 r. o godz.12.00.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w załącznikach:

• Zarządzenie nr 2/2023 Burmistrza Bytowa z dnia 2 stycznia 2023 r.;
            • Uchwała nr XL/413/2018 Rady Miejskiej w Bytowie z 24 stycznia 2018 r.

Do obwodu Szkoły Podstawowej  w Gostkowie należą miejscowości:

- Gostkowo

- Sarniak

- Zbysław

- Dąbie

- Dąbki

Dyrektor Szkoły Łucja Hinc

• Dzień pizzy w przedszkolu

• Dziś w kalendarzu świąt nietypowych mamy Dzień Pizzy. Z tej okazji panie z oddziałów przedszkolnych zorganizowały dzieciom zajęcia o tematyce związanej z tym dniem. Nie mogło zabraknąć także szczególnie wyczekiwanego przez dzieci momentu konsumpcji tego włoskiego dania. Na koniec każdy maluch otrzymał dyplom.

• Gminne rozgrywki w dwa ognie usportowione

• W poniedziałek 06. lutego nasi uczniowie z kl IV i młodszych wzięli udział w gminnych rozgrywkach w dwa ognie usportowione w SP 2 w Bytowie. Chłopcy zajęli II miejsce na 6 szkół w gminie, natomiast dziewczęta IV miejsce. Gratulacje

Skład drużyny chłopców: Filip Zander, Krzysztof Malek, Hubert Dziki, Hubert Pałasz, Kacper Włodarczyk,  Brajan Durbas, Sebastian Kloskowski, Dawid Lenio.

Skład drużyny dziewcząt: Lena Data, Jowita Durbas, Zuzanna Gapińska, Maja Główczewska, Karolina Kluk, Zuzanna Kwaśny, Maja Borzyszkowska, Lilianna Dułak.

Dariusz Kutełło